Staff and contact

Coordinators research areas

 

Àrea Coordinador Correu electrònic Telèfon Ubicació
Area 1: Bioenginineering and Experimental Surgery Marta Monjo Cabrer marta.monjo@uib.es +34 971 259960 UIB
Àrea 2:
Clinical Epidemiology and Public Health
Antoni Aguilo Pons aaguilo@uib.es +34 971 171312 UIB
Àrea 3: Infectious and immunological deseases

Sebastian Alberti Serrano sebastian.alberti@uib.es +34 971 173353
UIB
Àrea 4:Metabolic Diseases and Nutrition Magdalena Gianotti Bauzá magdalena.gianotti@uib.es +34 971 173173 UIB
Àrea 5:Cardiovascular and Respiratory Diseases Miquel Fiol Sala miguel.fiol@ssib.es +34 871 205083 HUSE
Àrea 6:Neuroscience Miquel Roca Bennasar mroca@uib.es +34 971 173267 UIB
Àrea 7: Oncohematology Pilar Roca Salom pilar.roca@uib.es +34 971 173172  UIB

 

Staff research areas